pondelok 25. augusta 2014

Rewatching Doctora a informácie o bloguhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_lvgkjiobgl1r6aoq4o1_500.gifMoja láska k Doctorovi je nekonečná ale už je to naozaj dlho čo som pozerala nejaký seriál. Troška ma to mrzí hlavne preto že vychádzajú nové časti s novím Doktorom. Ale preto že som zabudla isté pekné chvíle ktoré som pri tomto seriáli prežila som sa rozhodla si spraviť rewatching ktorí mi zabezpečí hodinku strateného života každý deň :D Takže do konca roku mám o program postarané. Ale to nie je jediný dôvod prečo to robím. Asi ste si všimli že jak na novom blogu tak i na tom starom som bola dosť neaktívna. Úprimne bolo to spôsobené viacerými vecami a ten hlavný bol to že som sa v Novembri 2013 dala dokopy s priateľom. A áno stále sme spolu ale pretože on býva v Trnave a ja v Bratislave tak  som nejako zabudla na svoj virtuálny život a keď som mala chvíľku pre seba tak som sa venovala iným veciam. Buď práca, škola alebo sociálni život... To troška zamiešalo karty. Ale budúcnosť vidím troška pestrejšiu. Začne škola a nebudem maturovať. To je jedna dobrá správa. Síce víkendové články nevidím moc pestro lebo ako som už spomenula nie som single a keď mám možnosť tak víkend trávim s otcom alebo s priateľom. Ale mám plány na nejaké články pri ktorých určite vypnem. Možno nejakú poviedku by som do budúcnosti začala písať.  Mám nejaké nápady a i keby ich nikto nečítal tak aspoň pri tom vypnem.
Mám rada tento real life ale niekedy by som aj rada vypla. Pretože som prestala pozerať seriáli a blogovať tak sa chvíľkami cítim ako väzeň. Potrebujem v tomto rovnováhu či už to niekoho bude zaujímať alebo nie. Knihy sú síce fajn v tomto ale i tak aby som sa vžila do deja potrebujem knihu čítať aspoň tri hodiny čo za normálnych okolností nie je možné. Ale aj na recenzie sa môžete tešiť. Hneď zajtra vide recenzie „ Na vine sú hviezdy“. O týždeň na to by mala visť nová recenzia na černoknažníka a potom sa uvidí. Ak budem stíhať tak každý utorok budem poctivo písať.  Ohľadom ostatných vecí ešte uvidím podľa septembra ale chýba mi tento svet a chcem sa doň znova troška dostať... No ja idem si pozrieť Doctora a potom idem znova riešiť real Life.  

1 komentár:

 1. Bože, už si ma normálne naľakala, že končíš! Toto mi nesmieš robiť...
  Ja si myslím, že sa nemáš, za čo ospravedlňovať, skutočný život pre virtuálnym. To je napr moje heslo, aj keď občas tento potrebujem ako soľ, občas by sa to naopak malo vymeniť... S priateľom vám držím palce. :) Som rada, že si s ním šťastná.
  Ak si si všimla, ja som na tom z blogom tiež nebola nič moc, no prázdniny som si bohužiaľ moc neužila... :( Väčšinu sme robili s bytom a to furt bola nejaká práca. Dokonca mi pri rekonštrukcií stihli vytopiť izbu :D takže sa všetko len komplikovalo a je koniec prázdnin a ja by potrebovala ďalší mesiac na zotavenie sa...
  Píšem ti to aj preto, lebo pred začiatkom prázdnin si mi ešte písala či sa dakedy nestretneme a ja sa ti ani nestihla ozvať, čo ma mrzí...
  Hádam si nájdeš rovnováhu, ktorú potrebuješ. Obe by sme mali. Teším sa na články a idem sa vrhnúť na tie staré :)

  OdpovedaťOdstrániť